Volkswagen Multivan T5 SWB 2.5 TDI 174HP DPF 4MOTION Technische Gegevens
(2006 - 2009) - Jaren 2006, 2007, 2008, 2009Belangrijkste specificaties
2461 cm3
174 PS / 128 kW
400 Nm
184 km/h
|
|
| Generatie : | Multivan T5 - 2004 New Model |
| Carrosserie : | Bus |
| Aantal deurs : | 5 deuren |
|
|
| Motortype - Aantal cilinders : | In lijn 5 |
| Motorbenaming - Motorcode : | VW EA153 BPC |
| Brandstoftype : | Diesel |
| Brandstofsysteem : | Unit-injection piezo injector (VAG PD) |
| Motor Uitlijning : | dwarsgeplaatste |
| Motor aandrijving : | Motor voorin |
| Cilinderinhoud : | 150.2 cu-in / 2461 cm3 |
| Boring x Slag : |
3.19 x 3.76 inches 81.0 x 95.5 mm |
| Aantal kleppen : | 10 Kleppen |
| Aanzuiging : | Turbo Intercooler |
| Compressieverhouding : | 18.5 |
| Totaal max. vermogen : |
172 HP / 174 PS / 128 kW @ 3500 tpm |
| Totaal max. koppel : |
295 lb-ft / 400 Nm @ 2000-2300 tpm |
| Aandrijving : | AWD |
| Transmissie versnellingsbak - Aantal versnellingen : |
6 versnellingen Manual
|
|
|
| Verbruik - Brandstofverbruik - Stadsverkeer - Binnen bebouwde NEDC : |
20 MPG 11.8 L/100 km 24 MPG UK |
| Verbruik - Brandstofverbruik - Buiten beb. kom NEDC : |
31 MPG 7.7 L/100 km 37 MPG UK |
| Verbruik - Brandstofverbruik - Gecombineerd - Gemiddeld NEDC : |
26 MPG 9.2 L/100 km 31 MPG UK |
| Actieradius : | 540 miles / 869 km |
| Brandstoftank - Tankinhoud : |
21.1 gallons 80 L 17.6 UK gallons |
| CO2-uitstoot - CO2-Emissie : | 243 g/km (Volkswagen) |
| Emissienorm : | Euro 4 - III |
| Katalysator : | Particle Filter |
|
|
| Topsnelheid : | 114 Mph / 184 km/h |
| Acceleratie van 0-100 km/u in seconden (0-62 mp/u) : | 12.5 s |
| EU-rijgeluid : | 75 dB |
|
|
| Wielbasis : | 118.11 inches / 300.0 cm |
| Lengte : | 192.52 inches / 489.0 cm |
| Breedte : | 74.96 inches / 190.4 cm |
| Breedte inclusief spiegels : | 89.88 inches / 228.3 cm |
| Hoogte : | 77.56 inches / 197.0 cm |
| Spoorbreedte voor : | 64.09 inches / 162.8 cm |
| Spoorbreedte achter : | 64.09 inches / 162.8 cm |
| Bodemvrijheid : | 6.57 inches / 16.7 cm |
| Binnenmaten Hoogte : | 54.88 inches / 139.4 cm |
| Maximale breedte laadruimte : | 66.61 inches / 169.2 cm |
| Breedte tussen de wielkasten : | 48.98 inches / 124.4 cm |
| Achterdeuren Lengte : | 58.46 inches / 148.5 cm |
| Achterdeuren Hoogte : | 50.98 inches / 129.5 cm |
| Schuifdeuren Lengte : | 40.16 inches / 102.0 cm |
| Schuifdeuren Hoogte : | 50.55 inches / 128.4 cm |
| Max aanhangermassa : | 5512 lbs / 2500 kg |
| Luchtweerstandscoëfficiënt - Cx : | - |
| Massa leeg voertuig - Ledig gewicht - Leeggewicht : | 5324 lbs / 2415 kg |
| Gewicht - vermogen Verhouding : | 13.9 kg/hp |
|
|
| Aantal zitplaatsen : | 6-7 stoelen |
| Bagageruimtevolume - Laadvermogen : | - |
|
|||
| Remmen Voor - Schijven Afmetingen : |
Gev. Schijven (12.13 inches / 308 mm) |
||
| Remmen Achter- Schijven Afmetingen : |
Gev. Schijven (11.57 inches / 294 mm) |
||
| Bandenmaat voor - Wielmaat Afmetingen : | 215/65 R16 | ||
| Bandenmaat achter - Wielmaat Afmetingen : | 215/65 R16 | ||
| Draaicirkel : | 39 feet / 11.9 m | ||
| Infowielophanging achter : | Independent. MacPherson. Coil Springs. Anti-roll bar. | ||
| infowielophanging voor : | Semi-trailing arms. Coil Springs. Anti-Roll Bar. | ||
Hoe snel is een Volkswagen Multivan T5 SWB 2.5 TDI 174HP DPF 4MOTION?
De Volkswagen Multivan T5 SWB 2.5 TDI 174HP DPF 4MOTION kan van 0 tot 100 km/h (0 tot 62 mph) in 12.5 seconden en heeft een topsnelheid van 184 km/h / 114 mph.
Hoeveel pk (hp) heeft een 2006 Volkswagen Multivan T5 SWB 2.5 TDI 174HP DPF 4MOTION?
De 2006 Volkswagen Multivan T5 SWB 2.5 TDI 174HP DPF 4MOTION heeft 174 PS / 172 bhp / 128 kW.
Hoeveel weegt een Volkswagen Multivan T5 SWB 2.5 TDI 174HP DPF 4MOTION?
De Volkswagen Multivan T5 SWB 2.5 TDI 174HP DPF 4MOTION weegt 2415 Kg / 5324 lbs.
Wat is het brandstofverbruik van de Volkswagen Multivan T5 SWB 2.5 TDI 174HP DPF 4MOTION?
Het brandstofverbruik van de Volkswagen Multivan T5 SWB 2.5 TDI 174HP DPF 4MOTION is Stadsverkeer - Binnen bebouwde NEDC 20 MPG / 11.8 L/100 km / 24 MPG UK / Buiten beb. kom NEDC 31 MPG / 7.7 L/100 km / 37 MPG UK / Gecombineerd - Gemiddeld NEDC 26 MPG / 9.2 L/100 km / 31 MPG UK.
Welke motor heeft de Volkswagen Multivan T5 SWB 2.5 TDI 174HP DPF 4MOTION?
De Volkswagen Multivan T5 SWB 2.5 TDI 174HP DPF 4MOTION heeft een In lijn 5, Diesel motor met een cilinderinhoud van 2461 cm3 / 150.2 cu-in.
Wat zijn de afmetingen van de Volkswagen Multivan T5 SWB 2.5 TDI 174HP DPF 4MOTION?
De Volkswagen Multivan T5 SWB 2.5 TDI 174HP DPF 4MOTION is 192.52 inches / 489.0 cm lang, 74.96 inches / 190.4 cm breed en 77.56 inches / 197.0 cm hoog, met een wielbasis van 118.11 inches / 300.0 cm.






