Volkswagen Multivan T5 SWB 1.9 TDI 84HP DPF Technische Gegevens
(2006 - 2009) - Jaren 2006, 2007, 2008, 2009Belangrijkste specificaties
1896 cm3
84 PS / 62 kW
200 Nm
146 km/h
|
|
| Generatie : | Multivan T5 - 2004 New Model |
| Carrosserie : | Bus |
| Aantal deurs : | 5 deuren |
|
|
| Motortype - Aantal cilinders : | In lijn 4 |
| Motorbenaming - Motorcode : | VW EA188 BRR |
| Brandstoftype : | Diesel |
| Brandstofsysteem : | Unit-injection piezo injector (VAG PD) |
| Motor Uitlijning : | dwarsgeplaatste |
| Motor aandrijving : | Motor voorin |
| Cilinderinhoud : | 115.7 cu-in / 1896 cm3 |
| Boring x Slag : |
3.13 x 3.76 inches 79.5 x 95.5 mm |
| Aantal kleppen : | 8 Kleppen |
| Aanzuiging : | Turbo Intercooler |
| Compressieverhouding : | 19.0 |
| Totaal max. vermogen : |
83 HP / 84 PS / 62 kW @ 3500 tpm |
| Totaal max. koppel : |
147 lb-ft / 200 Nm @ 2000 tpm |
| Aandrijving : | FWD |
| Transmissie versnellingsbak - Aantal versnellingen : |
5 versnellingen Manual
|
|
|
| Verbruik - Brandstofverbruik - Stadsverkeer - Binnen bebouwde NEDC : |
24 MPG 9.8 L/100 km 29 MPG UK |
| Verbruik - Brandstofverbruik - Buiten beb. kom NEDC : |
34 MPG 7 L/100 km 40 MPG UK |
| Verbruik - Brandstofverbruik - Gecombineerd - Gemiddeld NEDC : |
29 MPG 8 L/100 km 35 MPG UK |
| Actieradius : | 622 miles / 1000 km |
| Brandstoftank - Tankinhoud : |
21.1 gallons 80 L 17.6 UK gallons |
| CO2-uitstoot - CO2-Emissie : | 211 g/km (Volkswagen) |
| Emissienorm : | Euro 4 - III |
| Katalysator : | Particle Filter |
|
|
| Topsnelheid : | 91 Mph / 146 km/h |
| Acceleratie van 0-100 km/u in seconden (0-62 mp/u) : | 23.6 s |
| EU-rijgeluid : | 75 dB |
|
|
| Wielbasis : | 118.11 inches / 300.0 cm |
| Lengte : | 192.52 inches / 489.0 cm |
| Breedte : | 74.96 inches / 190.4 cm |
| Breedte inclusief spiegels : | 89.88 inches / 228.3 cm |
| Hoogte : | 77.56 inches / 197.0 cm |
| Spoorbreedte voor : | 64.09 inches / 162.8 cm |
| Spoorbreedte achter : | 64.09 inches / 162.8 cm |
| Bodemvrijheid : | 6.5 inches / 16.5 cm |
| Binnenmaten Hoogte : | 54.88 inches / 139.4 cm |
| Maximale breedte laadruimte : | 66.61 inches / 169.2 cm |
| Breedte tussen de wielkasten : | 48.98 inches / 124.4 cm |
| Achterdeuren Lengte : | 58.46 inches / 148.5 cm |
| Achterdeuren Hoogte : | 50.98 inches / 129.5 cm |
| Schuifdeuren Lengte : | 40.16 inches / 102.0 cm |
| Schuifdeuren Hoogte : | 50.55 inches / 128.4 cm |
| Max aanhangermassa : | 4850 lbs / 2200 kg |
| Luchtweerstandscoëfficiënt - Cx : | - |
| Massa leeg voertuig - Ledig gewicht - Leeggewicht : | 4645 lbs / 2107 kg |
| Gewicht - vermogen Verhouding : | 25.1 kg/hp |
|
|
| Aantal zitplaatsen : | 6-7 stoelen |
| Bagageruimtevolume - Laadvermogen : | - |
|
|||
| Remmen Voor - Schijven Afmetingen : |
Gev. Schijven (12.13 inches / 308 mm) |
||
| Remmen Achter- Schijven Afmetingen : |
Gev. Schijven (11.57 inches / 294 mm) |
||
| Bandenmaat voor - Wielmaat Afmetingen : | 235/55 R17 | ||
| Bandenmaat achter - Wielmaat Afmetingen : | 235/55 R17 | ||
| Draaicirkel : | 39 feet / 11.9 m | ||
| Infowielophanging achter : | Independent. MacPherson. Coil Springs. Anti-roll bar. | ||
| infowielophanging voor : | Semi-trailing arms. Coil Springs. Anti-Roll Bar. | ||
Hoe snel is een Volkswagen Multivan T5 SWB 1.9 TDI 84HP DPF?
De Volkswagen Multivan T5 SWB 1.9 TDI 84HP DPF kan van 0 tot 100 km/h (0 tot 62 mph) in 23.6 seconden en heeft een topsnelheid van 146 km/h / 91 mph.
Hoeveel pk (hp) heeft een 2006 Volkswagen Multivan T5 SWB 1.9 TDI 84HP DPF?
De 2006 Volkswagen Multivan T5 SWB 1.9 TDI 84HP DPF heeft 84 PS / 83 bhp / 62 kW.
Hoeveel weegt een Volkswagen Multivan T5 SWB 1.9 TDI 84HP DPF?
De Volkswagen Multivan T5 SWB 1.9 TDI 84HP DPF weegt 2107 Kg / 4645 lbs.
Wat is het brandstofverbruik van de Volkswagen Multivan T5 SWB 1.9 TDI 84HP DPF?
Het brandstofverbruik van de Volkswagen Multivan T5 SWB 1.9 TDI 84HP DPF is Stadsverkeer - Binnen bebouwde NEDC 24 MPG / 9.8 L/100 km / 29 MPG UK / Buiten beb. kom NEDC 34 MPG / 7 L/100 km / 40 MPG UK / Gecombineerd - Gemiddeld NEDC 29 MPG / 8 L/100 km / 35 MPG UK.
Welke motor heeft de Volkswagen Multivan T5 SWB 1.9 TDI 84HP DPF?
De Volkswagen Multivan T5 SWB 1.9 TDI 84HP DPF heeft een In lijn 4, Diesel motor met een cilinderinhoud van 1896 cm3 / 115.7 cu-in.
Wat zijn de afmetingen van de Volkswagen Multivan T5 SWB 1.9 TDI 84HP DPF?
De Volkswagen Multivan T5 SWB 1.9 TDI 84HP DPF is 192.52 inches / 489.0 cm lang, 74.96 inches / 190.4 cm breed en 77.56 inches / 197.0 cm hoog, met een wielbasis van 118.11 inches / 300.0 cm.







