Volkswagen Multivan T5 SWB 3.2 V6 4MOTION Technische Gegevens
(2007 - 2009) - Jaren 2007, 2008, 2009Belangrijkste specificaties
3189 cm3
235 PS / 173 kW
315 Nm
206 km/h
|
|
| Generatie : | Multivan T5 - 2004 New Model |
| Carrosserie : | Bus |
| Aantal deurs : | 5 deuren |
|
|
| Motortype - Aantal cilinders : | V 6 |
| Motorbenaming - Motorcode : | VW EA390 BKK |
| Brandstoftype : | Benzine |
| Brandstofsysteem : | Injection |
| Motor Uitlijning : | dwarsgeplaatste |
| Motor aandrijving : | Motor voorin |
| Cilinderinhoud : | 194.6 cu-in / 3189 cm3 |
| Boring x Slag : |
3.31 x 3.78 inches 84.0 x 95.9 mm |
| Aantal kleppen : | 24 Kleppen |
| Aanzuiging : | Atmosferische motor |
| Compressieverhouding : | 10.85 |
| Totaal max. vermogen : |
232 HP / 235 PS / 173 kW @ 6200 tpm |
| Totaal max. koppel : |
232 lb-ft / 315 Nm @ 2950 tpm |
| Aandrijving : | AWD |
| Transmissie versnellingsbak - Aantal versnellingen : |
6 versnellingen Manual
|
|
|
| Verbruik - Brandstofverbruik - Stadsverkeer - Binnen bebouwde NEDC : |
13 MPG 18.6 L/100 km 15 MPG UK |
| Verbruik - Brandstofverbruik - Buiten beb. kom NEDC : |
23 MPG 10.3 L/100 km 27 MPG UK |
| Verbruik - Brandstofverbruik - Gecombineerd - Gemiddeld NEDC : |
18 MPG 13.3 L/100 km 21 MPG UK |
| Actieradius : | 374 miles / 601 km |
| Brandstoftank - Tankinhoud : |
21.1 gallons 80 L 17.6 UK gallons |
| CO2-uitstoot - CO2-Emissie : | 316 g/km (Volkswagen) |
| Emissienorm : | Euro 4 - III |
| Katalysator : | Y |
|
|
| Topsnelheid : | 128 Mph / 206 km/h |
| Acceleratie van 0-100 km/u in seconden (0-62 mp/u) : | 10.6 s |
| EU-rijgeluid : | 74 dB |
|
|
| Wielbasis : | 118.11 inches / 300.0 cm |
| Lengte : | 192.52 inches / 489.0 cm |
| Breedte : | 74.96 inches / 190.4 cm |
| Breedte inclusief spiegels : | 89.88 inches / 228.3 cm |
| Hoogte : | 78.35 inches / 199.0 cm |
| Spoorbreedte voor : | 64.09 inches / 162.8 cm |
| Spoorbreedte achter : | 64.09 inches / 162.8 cm |
| Bodemvrijheid : | 6.57 inches / 16.7 cm |
| Binnenmaten Hoogte : | 54.88 inches / 139.4 cm |
| Maximale breedte laadruimte : | 66.61 inches / 169.2 cm |
| Breedte tussen de wielkasten : | 48.98 inches / 124.4 cm |
| Achterdeuren Lengte : | 58.46 inches / 148.5 cm |
| Achterdeuren Hoogte : | 50.98 inches / 129.5 cm |
| Schuifdeuren Lengte : | 40.16 inches / 102.0 cm |
| Schuifdeuren Hoogte : | 50.55 inches / 128.4 cm |
| Max aanhangermassa : | 5512 lbs / 2500 kg |
| Luchtweerstandscoëfficiënt - Cx : | - |
| Massa leeg voertuig - Ledig gewicht - Leeggewicht : | 5450 lbs / 2472 kg |
| Gewicht - vermogen Verhouding : | 10.5 kg/hp |
|
|
| Aantal zitplaatsen : | 6-7 stoelen |
| Bagageruimtevolume - Laadvermogen : | - |
|
|||
| Remmen Voor - Schijven Afmetingen : |
Gev. Schijven (13.11 inches / 333 mm) |
||
| Remmen Achter- Schijven Afmetingen : |
Gev. Schijven (11.57 inches / 294 mm) |
||
| Bandenmaat voor - Wielmaat Afmetingen : | 215/60 R17 | ||
| Bandenmaat achter - Wielmaat Afmetingen : | 215/60 R17 | ||
| Draaicirkel : | 39 feet / 11.9 m | ||
| Infowielophanging achter : | Independent. MacPherson. Coil Springs. Anti-roll bar. | ||
| infowielophanging voor : | Semi-trailing arms. Coil Springs. Anti-Roll Bar. | ||
Hoe snel is een Volkswagen Multivan T5 SWB 3.2 V6 4MOTION?
De Volkswagen Multivan T5 SWB 3.2 V6 4MOTION kan van 0 tot 100 km/h (0 tot 62 mph) in 10.6 seconden en heeft een topsnelheid van 206 km/h / 128 mph.
Hoeveel pk (hp) heeft een 2007 Volkswagen Multivan T5 SWB 3.2 V6 4MOTION?
De 2007 Volkswagen Multivan T5 SWB 3.2 V6 4MOTION heeft 235 PS / 232 bhp / 173 kW.
Hoeveel weegt een Volkswagen Multivan T5 SWB 3.2 V6 4MOTION?
De Volkswagen Multivan T5 SWB 3.2 V6 4MOTION weegt 2472 Kg / 5450 lbs.
Wat is het brandstofverbruik van de Volkswagen Multivan T5 SWB 3.2 V6 4MOTION?
Het brandstofverbruik van de Volkswagen Multivan T5 SWB 3.2 V6 4MOTION is Stadsverkeer - Binnen bebouwde NEDC 13 MPG / 18.6 L/100 km / 15 MPG UK / Buiten beb. kom NEDC 23 MPG / 10.3 L/100 km / 27 MPG UK / Gecombineerd - Gemiddeld NEDC 18 MPG / 13.3 L/100 km / 21 MPG UK.
Welke motor heeft de Volkswagen Multivan T5 SWB 3.2 V6 4MOTION?
De Volkswagen Multivan T5 SWB 3.2 V6 4MOTION heeft een V 6, Benzine motor met een cilinderinhoud van 3189 cm3 / 194.6 cu-in.
Wat zijn de afmetingen van de Volkswagen Multivan T5 SWB 3.2 V6 4MOTION?
De Volkswagen Multivan T5 SWB 3.2 V6 4MOTION is 192.52 inches / 489.0 cm lang, 74.96 inches / 190.4 cm breed en 78.35 inches / 199.0 cm hoog, met een wielbasis van 118.11 inches / 300.0 cm.





-Avant-2.jpg)
