Volkswagen Passat B9 Variant 2.0 TSI DSG Technische Gegevens
(2024 - ) - Jaren 2024, 2025, 2026
|
|
| Generatie : | Passat B9 |
| Carrosserie : | Estate |
| Aantal deurs : | 5 deuren |
|
|
| Motortype - Aantal cilinders : | In lijn 4 |
| Motorbenaming - Motorcode : | VW EA888 CJKA |
| Brandstoftype : | Benzine |
| Brandstofsysteem : | Direct Injection |
| Motor lubrication : |
See oil information Volkswagen Passat B9 Variant 2.0 TSI DSG Motorolie Specificaties - Motorolie Alle Seizoenen: 0W20 Motorolie capaciteit (met filter): 5.7 L |
| Motor Uitlijning : | dwarsgeplaatste |
| Motor aandrijving : | Motor voorin |
| Cilinderinhoud : | 121.1 cu-in / 1984 cm3 |
| Boring x Slag : |
3.25 x 3.65 inches 82.5 x 92.8 mm |
| Aantal kleppen : | 16 Kleppen |
| Aanzuiging : | Turbo Intercooler |
| Compressieverhouding : | 9.6 |
| Totaal max. vermogen : |
201 HP / 204 PS / 150 kW @ 5000 tpm |
| Totaal max. koppel : |
236 lb-ft / 320 Nm @ 1500 tpm |
| Aandrijving : | FWD |
| Transmissie versnellingsbak - Aantal versnellingen : |
7 versnellingen Dualclutch Automatic
|
|
|
| Brandstoftank - Tankinhoud : |
17.4 gallons 66 L 14.5 UK gallons |
| Emissienorm : | Euro 6E |
| Katalysator : | Particle Filter |
|
|
| Topsnelheid : | - Mph / - km/h |
| Acceleratie van 0-100 km/u in seconden (0-62 mp/u) : | - s |
|
|
| Wielbasis : | 111.85 inches / 284.1 cm |
| Lengte : | 193.58 inches / 491.7 cm |
| Breedte : | 72.91 inches / 185.2 cm |
| Hoogte : | 59.29 inches / 150.6 cm |
| Spoorbreedte voor : | 62.09 inches / 157.7 cm |
| Spoorbreedte achter : | 61.42 inches / 156.0 cm |
| Approach angle (deg) : | 12.8° |
| Breakover angle (deg) : | 10.5° |
| Departure angle (deg) : | 11.7° |
| Luchtweerstandscoëfficiënt - Cx : | 0.25 |
|
|
| Aantal zitplaatsen : | 5 stoelen |
| Bagageruimtevolume - Laadvermogen : | 24.4 cu-ft / 690 L |
| Kofferbak eerste rij : | 67.8 cu-ft / 1920 L |
|
|||
| Remmen Voor - Schijven Afmetingen : |
Gev. Schijven (- inches / - mm) |
||
| Remmen Achter- Schijven Afmetingen : |
Schijven (- inches / - mm) |
||
| Bandenmaat voor - Wielmaat Afmetingen : | 215/60 R16 | ||
| Bandenmaat achter - Wielmaat Afmetingen : | 215/60 R16 | ||
| Velgen breedte voor : | 7.0" | ||
| Velgen breedte achter : | 7.0" | ||
| Draaicirkel : | 39.4 feet / 12.0 m | ||
| Infowielophanging achter : | Independent. MacPherson. Coil Springs. Anti-roll bar. | ||
| infowielophanging voor : | Multi-link. Coil Springs. Anti-roll bar. | ||
Hoeveel pk (hp) heeft een 2024 Volkswagen Passat B9 Variant 2.0 TSI DSG?
De 2024 Volkswagen Passat B9 Variant 2.0 TSI DSG heeft 204 PS / 201 bhp / 150 kW.
Wat is het brandstofverbruik van de Volkswagen Passat B9 Variant 2.0 TSI DSG?
Het brandstofverbruik van de Volkswagen Passat B9 Variant 2.0 TSI DSG is .
Welke motor heeft de Volkswagen Passat B9 Variant 2.0 TSI DSG?
De Volkswagen Passat B9 Variant 2.0 TSI DSG heeft een In lijn 4, Benzine motor met een cilinderinhoud van 1984 cm3 / 121.1 cu-in.
Wat zijn de afmetingen van de Volkswagen Passat B9 Variant 2.0 TSI DSG?
De Volkswagen Passat B9 Variant 2.0 TSI DSG is 193.58 inches / 491.7 cm lang, 72.91 inches / 185.2 cm breed en 59.29 inches / 150.6 cm hoog, met een wielbasis van 111.85 inches / 284.1 cm.
Hoeveel bagageruimte heeft de Volkswagen Passat B9 Variant 2.0 TSI DSG?
De Volkswagen Passat B9 Variant 2.0 TSI DSG biedt 24.4 cu-ft / 690 L aan bagageruimte, wat uitbreidt tot 67.8 cu-ft / 1920 L wanneer de achterstoelen worden neergeklapt.




