Renault Clio 6 TCe 115 EDC Technische Gegevens
(2026 - ) - 2026Belangrijkste specificaties
1199 cm3
115 PS / 85 kW
190 Nm
180 km/h
5.1 L/100 km
55 MPG UK
|
|
| Generatie : | Clio 6 (R03) - 2026 New Model |
| Carrosserie : | Hatchback |
| Aantal deurs : | 5 deuren |
|
|
| Motortype - Aantal cilinders : | In lijn 3 |
| Motorbenaming - Motorcode : | H5F |
| Brandstoftype : | Benzine |
| Brandstofsysteem : | Direct Injection |
| Motor Uitlijning : | dwarsgeplaatste |
| Motor aandrijving : | Motor voorin |
| Cilinderinhoud : | 73.2 cu-in / 1199 cm3 |
| Boring x Slag : |
2.97 x 3.52 inches 75.5 x 89.3 mm |
| Aantal kleppen : | 12 Kleppen |
| Aanzuiging : | Turbo Intercooler |
| Compressieverhouding : | 10.0 |
| Totaal max. vermogen : |
113 HP / 115 PS / 85 kW @ 4350-5500 tpm |
| Totaal max. koppel : |
140 lb-ft / 190 Nm @ 1750-4000 tpm |
| Aandrijving : | FWD |
| Transmissie versnellingsbak - Aantal versnellingen : |
6 versnellingen Dualclutch Automatic
|
|
|
| Verbruik - Brandstofverbruik - Verbruik laag WLTP: |
34 MPG 7 L/100 km 40 MPG UK |
| Verbruik - Brandstofverbruik - Verbruik medium WLTP: |
47 MPG 5 L/100 km 56 MPG UK |
| Verbruik - Brandstofverbruik - Verbruik hoog WLTP: |
55 MPG 4.3 L/100 km 66 MPG UK |
| Verbruik - Brandstofverbruik - Verbruik zeer hoog WLTP: |
46 MPG 5.1 L/100 km 55 MPG UK |
| Verbruik - Brandstofverbruik - Verbruik gecombineerd WLTP: |
46 MPG 5.1 L/100 km 55 MPG UK |
| Actieradius (WLTP): | 475 miles / 764 km |
| Brandstoftank - Tankinhoud : |
10.3 gallons 39 L 8.6 UK gallons |
| Emissienorm : | Euro 6e (WLTP) 36EC |
| Katalysator : | Y |
|
|
| Topsnelheid : | 112 Mph / 180 km/h |
| Acceleratie van 0-100 km/u in seconden (0-62 mp/u) : | 10.1 s |
|
|
| Wielbasis : | 102.01 inches / 259.1 cm |
| Lengte : | 162.05 inches / 411.6 cm |
| Breedte : | 69.61 inches / 176.8 cm |
| Breedte inclusief spiegels : | 78.98 inches / 200.6 cm |
| Hoogte : | 57.13 inches / 145.1 cm |
| Bodemvrijheid : | 5.31 inches / 13.5 cm |
| Max aanhangermassa : | 1984 lbs / 900 kg |
| Luchtweerstandscoëfficiënt - Cx : | - |
| Massa leeg voertuig - Ledig gewicht - Leeggewicht : | 2762 lbs / 1253 kg |
| Gewicht - vermogen Verhouding : | 10.9 kg/hp |
|
|
| Aantal zitplaatsen : | 5 stoelen |
| Bagageruimtevolume - Laadvermogen : | 10.9 cu-ft / 309 L |
| Kofferbak eerste rij : | 41.5 cu-ft / 1176 L |
|
|||
| Remmen Voor - Schijven Afmetingen : |
Gev. Schijven (- inches / - mm) |
||
| Remmen Achter- Schijven Afmetingen : |
Schijven (- inches / - mm) |
||
| Bandenmaat voor - Wielmaat Afmetingen : | 195/60 R16 | ||
| Bandenmaat achter - Wielmaat Afmetingen : | 195/60 R16 | ||
| Draaicirkel : | 34.1 feet / 10.4 m | ||
| Infowielophanging achter : | Independent. MacPherson. Coil Springs. Anti-roll bar. | ||
| infowielophanging voor : | Beam Axle. Coil Springs. | ||
Hoe snel is een Renault Clio 6 TCe 115 EDC?
De Renault Clio 6 TCe 115 EDC kan van 0 tot 100 km/h (0 tot 62 mph) in 10.1 seconden en heeft een topsnelheid van 180 km/h / 112 mph.
Hoeveel pk (hp) heeft een 2026 Renault Clio 6 TCe 115 EDC?
De 2026 Renault Clio 6 TCe 115 EDC heeft 115 PS / 113 bhp / 85 kW.
Hoeveel weegt een Renault Clio 6 TCe 115 EDC?
De Renault Clio 6 TCe 115 EDC weegt 1253 Kg / 2762 lbs.
Wat is het brandstofverbruik van de Renault Clio 6 TCe 115 EDC?
Het brandstofverbruik van de Renault Clio 6 TCe 115 EDC is 34 MPG / 7 L/100 km / 40 MPG UK Verbruik laag WLTP / 47 MPG / 5 L/100 km / 56 MPG UK Verbruik medium WLTP / 55 MPG / 4.3 L/100 km / 66 MPG UK Verbruik hoog WLTP / 46 MPG / 5.1 L/100 km / 55 MPG UK Verbruik zeer hoog WLTP / 46 MPG / 5.1 L/100 km / 55 MPG UK Verbruik gecombineerd WLTP.
Welke motor heeft de Renault Clio 6 TCe 115 EDC?
De Renault Clio 6 TCe 115 EDC heeft een In lijn 3, Benzine motor met een cilinderinhoud van 1199 cm3 / 73.2 cu-in.
Wat zijn de afmetingen van de Renault Clio 6 TCe 115 EDC?
De Renault Clio 6 TCe 115 EDC is 162.05 inches / 411.6 cm lang, 69.61 inches / 176.8 cm breed en 57.13 inches / 145.1 cm hoog, met een wielbasis van 102.01 inches / 259.1 cm.
Hoeveel bagageruimte heeft de Renault Clio 6 TCe 115 EDC?
De Renault Clio 6 TCe 115 EDC biedt 10.9 cu-ft / 309 L aan bagageruimte, wat uitbreidt tot 41.5 cu-ft / 1176 L wanneer de achterstoelen worden neergeklapt.








-62f75376330ed2ec48.jpg)