Renault Clio 6 Full Hybrid E-Tech 160 Auto Technische Gegevens
(2026 - ) - 2026Belangrijkste specificaties
1789 cm3
159 PS / 117 kW
265 Nm
180 km/h
4 L/100 km
71 MPG UK
|
|
| Generatie : | Clio 6 (R03) - 2026 New Model |
| Carrosserie : | Hatchback |
| Aantal deurs : | 5 deuren |
|
|
| Motortype - Aantal cilinders : | In lijn 4 |
| Motorbenaming - Motorcode : | H5P A2 |
| Brandstoftype : | Hybride / |
| Brandstofsysteem : | Direct Injection |
| Motor Uitlijning : | dwarsgeplaatste |
| Motor aandrijving : | Motor voorin |
| Cilinderinhoud : | 109.2 cu-in / 1789 cm3 |
| Boring x Slag : |
3.07 x 3.69 inches 78 x 93.6 mm |
| Aantal kleppen : | 16 Kleppen |
| Aanzuiging : | Atmosferische motor |
| Totaal max. vermogen : |
108 HP / 109 PS / 80 kW @ 5750 tpm |
| Totaal max. koppel : |
126 lb-ft / 172 Nm @ 4000 tpm |
| Aandrijving : | FWD |
| Transmissie versnellingsbak - Aantal versnellingen : |
6 versnellingen Dualclutch Automatic
|
|
|
| Totaal max. vermogen : | 157 HP / 159 PS / 117 kW |
| Totaal max. koppel : | 195 lb-ft / 265 Nm |
| Totaal elektromotor vermogen : | 48 HP / 49 PS / 36 kW |
| Totaal elektromotor koppel : | 151 lb-ft / 205 Nm |
| Number of electric engines: | 1 |
| Electric engine type: | PSM - Permanent Magnet Synchronous Motor |
| Transmission Electric Engine Power: | 48 HP / 49 PS / 36 kW |
| Front Electric Engine Power: | 20 HP / 20 PS / 15 kW |
|
|
| Verbruik - Brandstofverbruik - Verbruik laag WLTP: |
49 MPG 4.8 L/100 km 59 MPG UK |
| Verbruik - Brandstofverbruik - Verbruik medium WLTP: |
69 MPG 3.4 L/100 km 83 MPG UK |
| Verbruik - Brandstofverbruik - Verbruik hoog WLTP: |
69 MPG 3.4 L/100 km 83 MPG UK |
| Verbruik - Brandstofverbruik - Verbruik zeer hoog WLTP: |
53 MPG 4.4 L/100 km 64 MPG UK |
| Verbruik - Brandstofverbruik - Verbruik gecombineerd WLTP: |
59 MPG 4 L/100 km 71 MPG UK |
| Actieradius (WLTP): | 606 miles / 975 km |
| Brandstoftank - Tankinhoud : |
10.3 gallons 39 L 8.6 UK gallons |
|
|
| Accutype : | Lithium-ion |
| Accu capaciteit : | 1.4 kWh |
| CO2-uitstoot - CO2-Emissie WLTP : | 90 g/km (Renault) |
| Emissienorm : | Euro 6e (WLTP) 36EC |
| Katalysator : | Y |
|
|
| Topsnelheid : | 112 Mph / 180 km/h |
| Acceleratie van 0-100 km/u in seconden (0-62 mp/u) : | 8.3 s |
| EU-rijgeluid : | 64 dB |
|
|
| Wielbasis : | 102.01 inches / 259.1 cm |
| Lengte : | 162.05 inches / 411.6 cm |
| Breedte : | 69.61 inches / 176.8 cm |
| Breedte inclusief spiegels : | 78.98 inches / 200.6 cm |
| Hoogte : | 57.13 inches / 145.1 cm |
| Bodemvrijheid : | 5.31 inches / 13.5 cm |
| Max aanhangermassa : | 1984 lbs / 900 kg |
| Luchtweerstandscoëfficiënt - Cx : | - |
| Massa leeg voertuig - Ledig gewicht - Leeggewicht : | 2967 lbs / 1346 kg |
| Gewicht - vermogen Verhouding : | 8.5 kg/hp |
|
|
| Aantal zitplaatsen : | 5 stoelen |
| Bagageruimtevolume - Laadvermogen : | 9.2 cu-ft / 261 L |
| Kofferbak eerste rij : | 38.6 cu-ft / 1094 L |
|
|||
| Remmen Voor - Schijven Afmetingen : |
Gev. Schijven (- inches / - mm) |
||
| Remmen Achter- Schijven Afmetingen : |
Schijven (- inches / - mm) |
||
| Bandenmaat voor - Wielmaat Afmetingen : | 195/60 R16 | ||
| Bandenmaat achter - Wielmaat Afmetingen : | 195/60 R16 | ||
| Draaicirkel : | 34.1 feet / 10.4 m | ||
| Infowielophanging achter : | Independent. MacPherson. Coil Springs. Anti-roll bar. | ||
| infowielophanging voor : | Beam Axle. Coil Springs. | ||
Hoe snel is een Renault Clio 6 Full Hybrid E-Tech 160 Auto?
De Renault Clio 6 Full Hybrid E-Tech 160 Auto kan van 0 tot 100 km/h (0 tot 62 mph) in 8.3 seconden en heeft een topsnelheid van 180 km/h / 112 mph.
Hoeveel pk (hp) heeft een 2026 Renault Clio 6 Full Hybrid E-Tech 160 Auto?
De 2026 Renault Clio 6 Full Hybrid E-Tech 160 Auto heeft 159 PS / 157 bhp / 117 kW.
Hoeveel weegt een Renault Clio 6 Full Hybrid E-Tech 160 Auto?
De Renault Clio 6 Full Hybrid E-Tech 160 Auto weegt 1346 Kg / 2967 lbs.
Wat is het brandstofverbruik van de Renault Clio 6 Full Hybrid E-Tech 160 Auto?
Het brandstofverbruik van de Renault Clio 6 Full Hybrid E-Tech 160 Auto is 49 MPG / 4.8 L/100 km / 59 MPG UK Verbruik laag WLTP / 69 MPG / 3.4 L/100 km / 83 MPG UK Verbruik medium WLTP / 69 MPG / 3.4 L/100 km / 83 MPG UK Verbruik hoog WLTP / 53 MPG / 4.4 L/100 km / 64 MPG UK Verbruik zeer hoog WLTP / 59 MPG / 4 L/100 km / 71 MPG UK Verbruik gecombineerd WLTP.
Wat is het elektrische bereik van de Renault Clio 6 Full Hybrid E-Tech 160 Auto?
Het elektrische bereik van de Renault Clio 6 Full Hybrid E-Tech 160 Auto is .
Welke motor heeft de Renault Clio 6 Full Hybrid E-Tech 160 Auto?
De Renault Clio 6 Full Hybrid E-Tech 160 Auto heeft een In lijn 4, Hybride / motor met een cilinderinhoud van 1789 cm3 / 109.2 cu-in. De Renault Clio 6 Full Hybrid E-Tech 160 Auto heeft ook 1 elektrische motor(en) PSM - Permanent Magnet Synchronous Motor.
Wat zijn de afmetingen van de Renault Clio 6 Full Hybrid E-Tech 160 Auto?
De Renault Clio 6 Full Hybrid E-Tech 160 Auto is 162.05 inches / 411.6 cm lang, 69.61 inches / 176.8 cm breed en 57.13 inches / 145.1 cm hoog, met een wielbasis van 102.01 inches / 259.1 cm.
Hoeveel bagageruimte heeft de Renault Clio 6 Full Hybrid E-Tech 160 Auto?
De Renault Clio 6 Full Hybrid E-Tech 160 Auto biedt 9.2 cu-ft / 261 L aan bagageruimte, wat uitbreidt tot 38.6 cu-ft / 1094 L wanneer de achterstoelen worden neergeklapt.





-(ab-04-25)-19a54ea4e5bb7c8191.jpg)


