Alfa Romeo 33 1.3 Sport Wagon Technische Gegevens
(1990 - 1995) - Jaren 1990, 1991, 1992, 1993, 1994, 1995Belangrijkste specificaties
1351 cm3
88 PS / 65 kW
122 Nm
177 km/h
|
|
| Carrosserie : | Estate |
| Aantal deurs : | 5 deuren |
|
|
| Motortype - Aantal cilinders : | Boxer 4 |
| Motorbenaming - Motorcode : | - |
| Brandstoftype : | Benzine |
| Brandstofsysteem : | Twin 2-barrel carburetors |
| Motor lubrication : |
See oil information Alfa Romeo 33 1.3 Sport Wagon Motorolie Specificaties - Motorolie Alle Seizoenen: 10W40 Motorolie capaciteit (met filter): 4.0 L |
| Koelvloeistof Type : | Water |
| Koelvloeistof Type - Koelvloeistof capaciteit : | 7.93 quarts / 7.5 L |
| Motor Uitlijning : | longitudinaal |
| Motor aandrijving : | Motor voorin |
| Cilinderinhoud : | 82.4 cu-in / 1351 cm3 |
| Boring x Slag : |
3.15 x 2.65 inches 80.0 x 67.2 mm |
| Aantal kleppen : | 8 Kleppen |
| Aanzuiging : | Atmosferische motor |
| Compressieverhouding : | 9.5 |
| Totaal max. vermogen : |
87 HP / 88 PS / 65 kW @ 6000 tpm |
| Totaal max. koppel : |
89 lb-ft / 122 Nm @ 4000 tpm |
| Aandrijving : | FWD |
| Transmissie versnellingsbak - Aantal versnellingen : |
5 versnellingen Manual
Transmissie Relations
Final Drive Ratio: 4.11 |
|
|
| Verbruik - Brandstofverbruik - Buiten beb. kom: |
41 MPG 5.7 L/100 km 50 MPG UK |
| Verbruik - Brandstofverbruik - snelweg: |
30 MPG 7.8 L/100 km 36 MPG UK |
| Verbruik - Brandstofverbruik - Stadsverkeer - Binnen bebouwde : |
24 MPG 9.9 L/100 km 29 MPG UK |
| Brandstoftank - Tankinhoud : |
13.2 gallons 50 L 11 UK gallons |
| Katalysator : | Y |
|
|
| Topsnelheid : | 110 Mph / 177 km/h |
| Acceleratie van 0-100 km/u in seconden (0-62 mp/u) : | 11.7 s |
|
|
| Wielbasis : | 97.44 inches / 247.5 cm |
| Lengte : | 165.35 inches / 420.0 cm |
| Breedte : | 63.54 inches / 161.4 cm |
| Hoogte : | 53.15 inches / 135.0 cm |
| Spoorbreedte voor : | 53.78 inches / 136.6 cm |
| Spoorbreedte achter : | 53.62 inches / 136.2 cm |
| Luchtweerstandscoëfficiënt - Cx : | - |
| Massa leeg voertuig - Ledig gewicht - Leeggewicht : | 2105 lbs / 955 kg |
| Gewicht - vermogen Verhouding : | 10.9 kg/hp |
|
|
| Aantal zitplaatsen : | 5 stoelen |
| Stoelindeling : | 2+3 |
| Hoofdruimte voorin : | 37.8 inches / 96.0 cm |
| Hoofdruimte achterin : | 35.04 inches / 89.0 cm |
| Heupruimte voorin : | 53.15 inches / 135.0 cm |
| Heupruimte achterin : | 53.15 inches / 135.0 cm |
| Bagageruimtevolume - Laadvermogen : | 15.2 cu-ft / 430 L |
| Kofferbak eerste rij : | 15.2 cu-ft / 430 L |
| Kofferbak tweede rij : | 47.7 cu-ft / 1350 L |
|
|||
| Remmen Voor - Schijven Afmetingen : |
Schijven (9.41 inches / 239 mm) |
||
| Remmen Achter- Schijven Afmetingen : |
Trommels (7.99 inches / 203 mm) |
||
| Bandenmaat voor - Wielmaat Afmetingen : | 165/70 R13 | ||
| Bandenmaat achter - Wielmaat Afmetingen : | 165/70 R13 | ||
| Velgen breedte voor : | 5.5" | ||
| Velgen breedte achter : | 5.5" | ||
| Type stuurinrichting : | Rack and pinion. - | ||
| Draaicirkel : | 36.1 feet / 11.0 m | ||
| Stuuromwentelingen : | 3.12 omwentelingen | ||
| Infowielophanging achter : | Independent MacPherson struts. Coil springs. Anti-roll bar. | ||
| infowielophanging voor : | Coil Springs. De-Dion axle. Panhard rod. | ||
Hoe snel is een Alfa Romeo 33 1.3 Sport Wagon?
De Alfa Romeo 33 1.3 Sport Wagon kan van 0 tot 100 km/h (0 tot 62 mph) in 11.7 seconden en heeft een topsnelheid van 177 km/h / 110 mph.
Hoeveel pk (hp) heeft een 1990 Alfa Romeo 33 1.3 Sport Wagon?
De 1990 Alfa Romeo 33 1.3 Sport Wagon heeft 88 PS / 87 bhp / 65 kW.
Hoeveel weegt een Alfa Romeo 33 1.3 Sport Wagon?
De Alfa Romeo 33 1.3 Sport Wagon weegt 955 Kg / 2105 lbs.
Wat is het brandstofverbruik van de Alfa Romeo 33 1.3 Sport Wagon?
Het brandstofverbruik van de Alfa Romeo 33 1.3 Sport Wagon is Buiten beb. kom 41 MPG / 5.7 L/100 km / 50 MPG UK / snelweg 30 MPG / 7.8 L/100 km / 36 MPG UK / Stadsverkeer - Binnen bebouwde 24 MPG / 9.9 L/100 km / 29 MPG UK.
Welke motor heeft de Alfa Romeo 33 1.3 Sport Wagon?
De Alfa Romeo 33 1.3 Sport Wagon heeft een Boxer 4, Benzine motor met een cilinderinhoud van 1351 cm3 / 82.4 cu-in.
Wat zijn de afmetingen van de Alfa Romeo 33 1.3 Sport Wagon?
De Alfa Romeo 33 1.3 Sport Wagon is 165.35 inches / 420.0 cm lang, 63.54 inches / 161.4 cm breed en 53.15 inches / 135.0 cm hoog, met een wielbasis van 97.44 inches / 247.5 cm.
Hoeveel bagageruimte heeft de Alfa Romeo 33 1.3 Sport Wagon?
De Alfa Romeo 33 1.3 Sport Wagon biedt 15.2 cu-ft / 430 L aan bagageruimte, wat uitbreidt tot 15.2 cu-ft / 430 L wanneer de achterstoelen worden neergeklapt.






